Під знаком Купідона

15.02.2017 18:16

 

10 лютого у нашому навчальному закладі відбувся розважальний вечір відпочинку «Під знаком Купідона», присвячений Дню Святого Валентина. Учні мали чудову нагоду помандрувати країною любові, поблукати вулицями великого щастя. Адже свято любові, свято найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення. І завдячуючи якому продовжується життя на землі.

     Шість хлопчиків та шість дівчаток змагалися в різноманітних конкурсах. Під час різних випробувань ми обирали найніжнішу, найінтелектуальнішу, найчарівнішу дівчину та найвродливішого, наймужнішого юнака, які стали найкращою парою вечора, ними стали: Мидзяновський Ярослав та Гусейнова Анастасія. А також було обрано пару глядацьких симпатій – Костюк Денис та Андрійчук Богдана. Різноманітні конкурси, веселі забави, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

     14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. Так і діти молодших класів в цей день мали змогу привітати своїх батьків на Святі кохання.

     Розпочалося свято із легенди, яка стверджує, що Святий Валентин – не вигаданий. Потім дітки віршиками вітали своїх батьків, співали пісні, та під час свята виготовили спільну велику Валентинку «Для всіх батьків».

            Також на свято закоханих працювала пошта святого Валентина. У скриньку всі бажаючі вкидали вітальні листівки, а згодом наші поштарі розносили адресатам ці маленькі дарунки. І так приємно усім було отримати валентинку-сердечко від друзів, однокласників.