День англійської мови

16.12.2016 17:06

У рамках  заходів, присвячених Року англійської мови в Україні та Всеукраїнського тижня англійської мови в Україні,  за рекомендації Міністерства Освіти і науки України 14грудня в Слобідко-Красилівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся День англійської мови.

Заходи до Тижня англійської мови відбувалися в Слобідко-Красилівській ЗОШ І-ІІ ступенів з 31 жовтня по 4 листопада.

Оголошення Дня англійської мови відбулося на урочистій лінійці, під час лінійки вчитель англійської мови Процюк Н.Ю. та  учні розповіли про поширення англійської мови на планеті, її значення на даному етапі розвитку людства. Було повідомлено цікаві факти про англомовні країни. Школярі розповіли, яке значення вони надають вивченню англійської мови, яка є вкрай необхідною для кожного, хто хоче бути освіченим, досягти успіхів у подальшому навчанні та майбутній кар'єрі.

 Після проведення якої вчитель англійської мови Процюк Н.Ю. провела відкритий урок у 8 класі «Подорож  у світ Вільяма Шекспіра - найбільш відомого поета і драматурга світу», на який були запрошені учні 7 та 9  класу.

 Метою уроку було ознайомити учнів  з життям і творчістю великого поета, деякими його сонетами в оригіналі і перекладах, з особливостями театру шекспірівської доби та виховувати любов до літератури країни мови, що вивчається.

Під час уроку  учні  працювали у парах та групах, розгадували ребуси та кросворди,   виконували граматичні завдання, працювали з країнознавчим матеріалом, практикувалися в  монологічному мовленні, тренували уміння виразного читання сонетів, розвивали комунікативні компетенції та  естетичний смак. Також було влаштовано перегляд фільму «Shakespeare for the Classroom» (мовою яка вивчається), учні  брали  участь в його обговоренні після перегляду.

 Отже, День англійської мови у Слобідко-Красилівській ЗОШ I-II ступенів був спрямований на поширення інформації про значення англійської мови, на поглиблення соціокультурної компетенції, а також на досягнення основної мети вивчення англійської мови - мовної та мовленнєвої компетенції, тобто вміння спілкуватися англійською мовою.